דפים

יום שני, 1 ביולי 2013

ההדחה של גילי מיילי | גילי מיילי מודח מהאח הגדול

ההאח הגדול - חדשות מהבית


הדחתו המיידית של גילי מיילי.
עוד דרמה מהעונה החמישית של בית האח הגדול! בכל מוצאי שבת צריכים הדיירים להגיע להחלטה משותפת לגבי התקציב השבועי. במוצאי שבת האחרון התפתח ריב גדול בין גילי לענת שגרם לעורכי התכנית להדיח את גילי מהתכנית.

 גילי שחשב שהוא בדרך הנכונה לזכייה במיליון השקלים (כבר חישב את הסכום אחרי ההורדה..), וחשב שיהיה לו עתיד מזהיר בתכניות בידור בערוץ 24, לא ציפה שאמש הוא יאלץ לעזוב את הבית.

כזכור לפני כחודש גילי קיבל אזהרה אחרונה מהאח שאם ינקוט שוב באמירות גזעניות ואלימות מילולית יצטרך לעזוב את התכנית. ההתראה האחרונה של גילי הייתה במשימת ״הישאחדות״ , גילי רב עם טהוניה ואמר לה שהיא שחורה כמו העצים. ושבועיים קודם רב עם לבנה וקרא לה ״גבר בדמות של אישה״. בשבת גילי שידוע כחמום מוח התעצבן על ענת ועבר על כל הקווים האדומים בבית האח הגדול. הוא קרא לענת ״מסכנה ומסריחה״, ״לסבית עלובה״, ״הלסבית הכי מגעילה שקיימת״ ועוד. חלק מדיירי הבית : דורין, אבי ולאון ניסו להרגיע את גילי אך לא הצליחו. אמש אחרי התייעציות רבות הוחלט להדיח את גילי מבית האח הגדול, חלק מדיירי הבית שמחו מאוד ואפילו לא טרחו להיפרד ממנו כמו ביז׳ו, ענת וטהוניה. וחלק מהדיירים לקחו את ההדחה קשה מאוד כמו דורין שבכתה הרבה , לאון ואבי. האם הדחתו של גילי הייתה מוצדקת? הערב נגלה זאת! צפייה מהנה!

 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin