דפים

יום שני, 22 ביולי 2013

ראיון מיוחד עם משפחתה של טהוניה " האישה החזקה ביותר בריאליטי הישראלי"

ראיון בבית משפחת רובל. אל תחמיצו


אוהבים את טהוניה? מחבבים אותה ? חושבים אולי שהיא ברברית ? לא יכולים לשמוע את ניבולי הפה שלה ?  בואו תראו מה האנשים הכי קרובים אליה חושבים .

הכתבים של גיא פינס יצאו לביקור בבית משפחת טהוניה . ומהראיון ניתן ללמוד שלטהוניה תמיד היה פתיל קצר, ולא סתם היא זכתה לכינוי האישה החזקה ביותר בריאליטי הישראלי, אז מה עומד מאחוריה ?
במרכז הסלון הקלאסי יושבת המשפחה עם הרבה תמונות משפחה, לצד ההורים יושבים גם בני משפחה נוספים וחברים מתחלפים. טהוניה היא האחות השלישת מהסוף (13 אחים ואחיות), הם עלו לארץ במבצע שלמה לפני 21 שנים כשטהוניה היתה בת 3. אמא עובדת בתור כפועלת ניקיון בבית ספר.  כל פעם שיש גילויי גזענות כלפי טהוניה זה רק פוגע במסעדה אך מלכד אותם. לחברים זה קצת יותר קשה לראות את היציאות של רוני מיילי כלפייה.
לאחר שירותה הצבאי היא הכירה את מישל מרסייה, מעצב שיער גרוש שגדול ממנה בשנים רבות והם ניהלו זוגיות כמעט כמעט 3 שנים, היא אף טיפלה בילדיו. ההורים קבלו את הפער בגילאים ואפילו האבא גאגא נתן אור ירוק . הם אף חגגו חגים ביחד ועוד ...
בתור ילדה טהוניה לא היתה "הילדה הכי יפה בגן" אומרת חברתה , היא תמיד היתה גבוהה עם כובע ושיער קצר ..
אבא של טהוניה אינו מרבה לדבר, הוא מובטל ובקושי מדבר עברית, הוא רק מסכם שמגיבה את התגובות שלה , וזה בסדר כי הם מקשים עליה והיא עונה להם. בואו לראות את הסרטון !
 צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin