דפים

אבי לוי - האח הגדול 5

אבי לוי - האח הגדול 5 | אבי האח הגדול | אבי לוי האח הגדול


אבי בן 57 נשוי למיכל פלוס שתיים. גר בטבריה כל חייו. עוסק - רב שרברב, אינסטלטור וצינורולוג בכיר. בת''ז אבי רשום כ-אברהם לד זפלין לוי, מכיוון שהוא מעריץ גדול של "לד זפלין". לד זפלין זה גם הלוגו העסק של אבי.

בילדותו אבי היה מכונה בטבריה "בבר". הוא לא אהב ללמוד והיה בא לבית ספר כדי לעזור לשמש - גדליה. גדליה לימד את אבי להחזיק מקדחה, לצבוע, לתקן חלונות ודלתות וכו,. אבי פרש מהלימודים אחרי כיתה ו'.

מלבד שהערצתו ללהקה לד זפלין הוא גם מעריץ מאוד את אשתו -מיכל.  הוא נשוי לה 32 שנה ומכיר אותה מגיל צעיר מאוד. הוא מעיד על עצמו כרומנטיקן אמיתי, הוא נושא איתו תמיד את תמונתה של מיכל ונוהג לכתוב לה מכתבי אהבה בבית, ובכל מקום. אבי הוא אדם מצחיק מאוד ומוכר בטבריה. יש לו מחברת עם 870 בדיחות שונות שמסודרות ומקוטלגות לפי נושאים. הוא שואף להגיע לאלף בדיחות ולהוציא ספר בדיחות ביום שהוא יצא לפנסיה.

חלומו של אבי זה להיות מפורסם לעמוד על במה ולהצחיק אנשים. אבי הוא אדם דתי, קם כל בוקר שותה קפה הולך לים ומתפלל, הוא אוהב מאוד את האוכל של אשתו למרות שהיה רוצה להוריד קצת במשקל, הוא בעל חוש הומור ואוהב להשכין שלום. האם אבי לד זפלין לוי יהיה המנצח הגדול של האח הגדול???.... צפייה מהנה  :) 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin